Dlaczego my?

Postaw na wiedzę i profesjonalizm
0
LAT DOŚWIADCZENIA
0
PRACOWNIKÓW
0
JĘZYKÓW, KTÓRYMI WŁADAJĄ PRACOWNICY
0
PARTNERÓW NA CAŁYM ŚWIECIE
0
REZERWACJI HOTELOWYCH ROCZNIE
0
BILETÓW WYSTAWIANYCH ROCZNIE (LOTNICZYCH I KOLEJOWYCH)

PASJA I...

Jesteśmy grupą ponad 50 pasjonatów władających 10 językami, dla których organizacja podróży dla firm i Klientów indywidualnych stała się życiowym powołaniem.

Charakteryzuje nas wieloletnie doświadczenie, kierunkowe wykształcenie oraz zapał do organizacji wyjazdów i konferencji na najbardziej korzystnych warunkach dla naszych Klientów.

Specjalizujemy się w:

• Podróżach służbowych
• Wyjazdach grupowych
• Wyjazdach motywacyjnych dla firm
• Wyjazdach indywidualnych.

... PROFESJONALIZM

WIEDZA I DOŚWIADCZENIE

Tadeusz Milik jest pomysłodawcą i założycielem biura podróży Furnel Travel International, które od ponad 30 lat z powodzeniem organizuje wyjazdy dla firm i Klientów indywidualnych.

Od początku pełni funkcję Prezesa Zarządu Spółki i Dyrektora Generalnego jednocześnie będąc Wiceprezesem Polskiej Izby Turystyki (Oddział Warszawski) oraz Prezesem Forum Zagranicznej Turystyki Przyjazdowej. Były Wiceprezes i Członek Zarządu organizacji międzynarodowych: WYSTC i FIYTO.

Niemal 40-letnie doświadczenie pracy w branży turystycznej, to bezcenna wiedza, umiejętność radzenia sobie w kryzysowych sytuacjach, a przede wszystkim zrozumienie potrzeb i oczekiwań Klienta oraz wsparcie dla całego zespołu.

Zobacz nasze referencje

W 2019 roku weźmiemy udział w 22 największych targach turystycznych na świecie!

Kontakty zdobywane podczas targów, to gwarancja wysokiej jakości usług nawet w najdalszych zakątkach świata.